4 Niedziela Wielkanocna – Niedziela Dobrego Pasterza – 3.05.2020


Dzisiejsza niedziela, nazywana Niedzielą Dobrego Pasterza, rozpoczyna Tydzień Modlitw o Powołania kapłańskie i zakonne. Módlmy się o powołania także z naszej Parafii oraz o odwagę dla młodych ludzi, aby pozytywnie odpowiedzieli Jezusowi doświadczając Jego zaproszenia do pójścia za Nim i służenia w Jego Kościele.

Nabożeństwa Majowe w naszym kościele są sprawowane codziennie o godz. 17.30.

Nie będzie zmiany tajemnic różańcowych. Prosimy, aby członkowie Róż Różańcowych kontynuowali rozważanie tajemnicy, którą otrzymali wcześniej.

W tym tygodniu przeżywać będziemy pierwszy czwartek miesiąca. Podczas wieczornej Eucharystii modlić się będziemy w intencji powołanych oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

W najbliższy piątek obchodzimy uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają nas materialnie dokonując wpłat na konto bankowe i ofiary składane do skarbony.

Wszystkim Solenizantkom, Solenizantom oraz Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia: obfitych łask i opieki Matki Bożej. Wszystkim, którzy modlą się z nami przez internet i Waszym rodzinom życzymy mocnej wiary i zaufania Jezusowi we wszystkich sprawach.

W minionym tygodniu odeszła do Pana śp. Grażyna Pałac, której pogrzeb będzie w naszym kościele w poniedziałek 4. maja o godz. 10.00.