7 Niedziela Zwykła – 20 lutego 2022 r.


W ubiegłą niedzielę zbierana była taca inwestycyjna, która wyniosła 3.670 zł. Składamy serdeczne “Bóg zapłać” za złożone ofiary na jednolite sedilia w naszym kościele, czyli miejsca siedzące, znajdujące się w prezbiterium, a przeznaczone dla celebransa i liturgicznej służby ołtarza. Przy tej okazji pragniemy poinformować, że trwa renowacja tabernakulum i przygotowywane są mensy ołtarzowe czyli blaty z drewna w górnej części kościoła.

 

Kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego odbędzie się w najbliższy wtorek 22 lutego o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy pragną poznawać i zgłębiać Boże Słowo.

 

Nasza parafia wraz z Panem Marianem Fujakiem organizuje 14-dniową autokarową pielgrzymkę do Sanktuariów Maryjnych Europy: Fatimy, La Salette, Lourdes, Montserrat, Santiago de Compostela w dniach od 25. czerwca do 8. lipca b.r. Zapisy w kancelarii parafialnej do końca lutego. Szczegółowy program i koszty znajdują się w gablocie ogłoszeń oraz na naszej stronie internetowej w zakładce “Aktualności”. Jeśli ktoś z Państwa jest chętny, aby się zapisać, może zadzwonić pod numer: 511 831 521.

 

Misjonarze kapucyni zapraszają do włączenia się do akcji “Wyślij pączka do Afryki”. Za cenę jednego pączka dwoje afrykańskich dzieci otrzyma ciepły posiłek. Szczegóły znajdują się na stronie pączek.kapucyni.pl oraz w gablocie.

 

Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej.