6 Niedziela Zwykła – 16.02.2020


1.W ubiegłą niedzielę rozpoczęliśmy peregrynację obrazu Pana Jezusa Miłosiernego “Jezu, ufam Tobie”. W tym obrazie z wdzięcznością przyjmujmy Pana Jezusa, prosząc o przebaczenie swoich grzechów i przebaczając sobie nawzajem przewinienia w rodzinach i w sąsiedztwie. Módlmy się także indywidualnie, aby peregrynacja przyniosła jak największe dobro w naszych rodzinach.

2. Tydzień temu zbierana była taca inwestycyjna, która wyniosła 3.534 zł. Składamy serdeczne podziękowanie za złożone ofiary, które są przeznaczone na nowe dostawiane ławki do naszego kościoła.

3. W najbliższym tygodniu jest tzw. “tłusty czwartek”. Misjonarze kapucyni zapraszają do włączenia się do akcji “Wyślij pączka do Afryki”. Za cenę jednego pączka afrykańskie dzieci otrzymają ciepły posiłek i pić będą czystą wodę z nowych studni. Szczegóły znajdują się na stronie pączek.kapucyni.pl oraz w gablocie.

4. Parafia w Zakrzowie organizuje i zaprasza na 9-dniową pielgrzymkę do Włoch ze św. o. Pio i ks. Dolindo w dniach 9 – 17 marca. Szczegółowe informacje można uzyskać u księdza proboszcza w Zakrzowie.

5. Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Brodach informuje, że rekrutacja do oddziału przedszkolnego na przyszły rok szkolny rozpoczyna się 20. lutego. Od 17 do 19 lutego trwać będą “Dni otwarte” w Oddziale Przedszkolnym. Natomiast rekrutacja do klasy I Szkoły Podstawowej rozpoczyna się 9. marca br.

6. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej, a zwłaszcza “Gościa Niedzielnego” i “Źródła”.

7. Wszystkim Solenizantkom, Solenizantom oraz Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia: obfitych łask i opieki Matki Bożej. Wszystkim tutaj obecnym i Waszym rodzinom życzymy dobrego, z Bogiem przeżytego tygodnia.