5 Niedziela Zwykła – 6 lutego 2022 r.


Dzisiaj po Mszy Świętej godz. 10.00 zmiana tajemnic różańcowych.

 

W piątek, 11. lutego, obchodzić będziemy wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Jest to również Światowy Dzień Chorych. Z tej racji zapraszamy wszystkich chorych i starszych do wspólnej modlitwy w naszym kościele. W tym dniu o godz. 16.30 rozważymy część różańca świętego. Podczas różańca będzie możliwość spowiedzi. Następnie o godz. 17.00 sprawowana będzie Msza św. z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych zakończona wspólną adoracją oraz indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem. Prosimy rodziny i opiekunów o umożliwienie chorym i starszym uczestnictwa we wspólnej modlitwie.

Serdecznie dziękujemy Panu Burmistrzowi i Pracownikom Urzędu Miasta za życzliwość i pomoc finansową, dzięki której grupy młodzieży franciszkańskiej oraz ministrantów i lektorów, działające przy naszej parafii, mogły wypocząć podczas ferii zimowych w sposób bardziej atrakcyjny.

Nasza parafia wraz z Panem Marianem Fujakiem organizuje 14-dniową autokarową pielgrzymkę do Sanktuariów Maryjnych Europy: Fatimy,La Salette, Lourdes, Montserrat, Santiago de Compostela w dniach od 25. czerwca do 8. lipca b.r. Zapisy w kancelarii parafialnej do końca lutego. Szczegółowy program i koszty znajdują się w gablocie ogłoszeń oraz na naszej stronie internetowej w zakładce “Aktualności”.

Zachęcamy do nabycia i lektury “Gościa Niedzielnego”.