23 Niedziela Zwykła – 05.09.2021 r.


23 Niedziela Zwykła 05.09.2021 r.
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Wniebowzięcia NMP w Brodach

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

  1. Bardzo serdecznie witamy wszystkich przybywających tutaj Pielgrzymów oraz Gości, i życzymy, aby pobyt na tym świętym miejscu zaowocował wzrostem wiary, nadziei i miłości.

 

  1. W liturgii tego tygodnia przeżywamy m.in.:

-w środę Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.

-we czwartek Wspomnienie obowiązkowe Bł. Anieli Salawy, Dziewicy.

 

  1. W dzisiejszą niedzielę odbywa się 29. Pielgrzymka Rodzin do Sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej. O godz. 11.00 Metropolita krakowski, Abp Marek Jędraszewski, będzie przewodniczył Mszy Świętej i wygłosi słowo Boże.

 

  1. W czwartek 9 września podczas Mszy Świętej o godz. 18.00, z racji imienin, modlić się będziemy w intencji Br. Klawera, naszego zakrystiana. Br. Klawerowi oraz wszystkim Solenizantkom, Solenizantom oraz Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia: obfitych łask i opieki Matki Bożej. Wszystkim tutaj obecnym i Waszym rodzinom życzymy dobrego,
    z Bogiem przeżytego tygodnia.

 

  1. Jeśli jest w was pragnienie poznania i realizowania, przesłania Ewangelii w duchu św. Franciszka z Asyżu – szczególnie wśród młodzieży i dzieci. Zapraszamy do Franciszkańskiej młodzieży oazowej działającej przy naszej parafii, która ma swoje spotkania co sobotę. Serdecznie zapraszamy!

 

5.Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej.