22 Niedziela Zwykła – 29.08.2021 r.


W dzisiejszą niedzielę w Budzowie odbędzie się koronacja Cudownego Wizerunku Matki Bożej Pocieszenia podczas Mszy Świętej o godz. 11.30.

 

Msza Święta na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego będzie 31. sierpnia we wtorek o godz. 16.00. Inauguracja w szkole będzie 1. września o godz. 9.00.

 

W środę 1. września obchodzimy 82. rocznicę wybuchu II Wojny Światowej. Podczas Mszy Świętej modlić się będziemy o pokój na świecie.

 

W najbliższym tygodniu przeżywać będziemy dni odnowy religijnej.
W pierwszy czwartek, podczas wieczornej Eucharystii modlić się będziemy w intencji powołanych oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne. W pierwszy piątek Msze Święte o godz. 7.00 i 18.00. Odwiedziny chorych w piątek od godz. 8.30. Chorych odwiedzi tylko o. Tomasz. Natomiast od godz. 15.00 do północy w kościele III Upadku adorować będziemy Najświętszy Sakrament – porządek adoracji umieszczony jest w gablocie. W pierwszy piątek miesiąca zachęcamy do przyjęcia Komunii św. wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za grzechy swoje i innych ludzi. Możliwość skorzystania z sakramentu pokuty codziennie przed Mszą Świętą, a w piątek spowiedź dzieci od godz. 17.00. W sobotę uczcimy Niepokalane Serce Maryi.

 

W sobotę 4. września o godzinie 18.00 będzie Msza święta w intencji naszej brodzkiej Asysty. Po Mszy Świętej zapraszamy na poczęstunek do naszego brodzkiego klasztoru.

 

Ojcowie Bernardyni i Wydział Duszpasterstwa Rodzin Kurii Metropolitalnej w Krakowie serdecznie zapraszają na 29. Pielgrzymkę Rodzin Archidiecezji Krakowskiej do Kalwarii Zebrzydowskiej, która odbędzie się w przyszłą niedzielę 5. września. Pielgrzymka tradycyjnie rozpocznie się drogą krzyżową przy stacji „u Piłata” o godz. 9.00, a o godz. 11.30 Metropolita krakowski, abp Marek Jędraszewski przewodniczył będzie Mszy Świętej.