22 Niedziela Zwykła 30.08. 2020 r.


Dzisiaj podczas Mszy Św. o godz. 10.00 dzieci klasy 4-tej oraz ich rodziny będą przeżywać Rocznicę Pierwszej Komunii Świętej.

Msza Święta na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego będzie 31. sierpnia o godz. 16.00. Inauguracja w szkole będzie 1. września o godz. 9.00.

We wtorek 1. września obchodzimy 81. rocznicę wybuchu II Wojny Światowej.

W najbliższym tygodniu przeżywać będziemy dni odnowy religijnej.
W pierwszy czwartek, podczas wieczornej Eucharystii modlić się będziemy w intencji powołanych oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne. W pierwszy piątek Msze Święte o godz. 7.00 i 18.00. Odwiedziny chorych w piątek od godz. 8.30, natomiast od godz. 15.00 do północy w kościele III Upadku adorować będziemy Najświętszy Sakrament – porządek adoracji umieszczony jest w gablocie. W pierwszy piątek miesiąca zachęcamy do przyjęcia Komunii św. wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za grzechy swoje i innych ludzi. Możliwość skorzystania z sakramentu pokuty codziennie przed Mszą Św., a w piątek spowiedź dzieci od godz. 17.00. W sobotę uczcimy Niepokalane Serce Maryi.

W sobotę 5. września o godzinie 18.00 będzie Msza święta w intencji naszej brodzkiej Asysty. Po Mszy Świętej zapraszamy na poczęstunek do naszego brodzkiego klasztoru.

Chłopców ze szkoły podstawowej, którzy pragną służyć jako ministranci i lektorzy, zapraszamy na pierwsze powakacyjne spotkanie w najbliższą sobotę 5. września na godz. 10.00.

W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 10.00 zmiana tajemnic różańcowych.

Nasza parafia wraz z Panem Marianem Fujakiem organizuje 8-dniową autokarową pielgrzymkę do Medjugorje w dniach od 25. września do 2. października b.r. Całkowity koszt to 380 euro. Zapisy w kancelarii parafialnej. Szczegółowy program znajduje się w gablocie ogłoszeń oraz na naszej stronie internetowej w zakładce “Aktualności”.

Firma 4ECO (czyt. for eko) zaprasza mieszkańców Brodów i okolic zainteresowanych odnawialnymi źródłami energii, fotowoltaiką, pompami ciepła na spotkanie, które odbędzie się we wtorek 1 września o godz. 19.00 w budynku OSP w Brodach.

Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Wszystkim tutaj obecnym i Waszym rodzinom życzymy dobrego, z  Bogiem przeżytego tygodnia.