14 Niedziela Zwykła – 04.07.2021 r.


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Bardzo serdecznie witamy wszystkich przybywających tutaj Pielgrzymów oraz Gości, i życzymy błogosławionego pobytu na tej szczególnie uświęconej ziemi. .

W liturgii tego tygodnia przeżywamy m.in.:

– w poniedziałek 8. lipca święto św. Jana z Dukli, bernardyna, Patrona Polski,

Dziś  po Mszy Świętej o godz. 10.00 zmiana tajemnic różańcowych.

Adoracja Najświętszego Sakramentu pół godziny przed wieczorną Mszą Świętą.

Nasza parafia wraz z Panem Marianem Fujakiem organizuje 8-dniową autokarową pielgrzymkę do Medjugorje w dniach od 30. sierpnia do 6. września b.r. Zapisy w kancelarii parafialnej do końca tygodnia. Szczegółowy program znajduje się w gablocie ogłoszeń oraz na naszej stronie internetowej w zakładce “Aktualności”. Serdeczne zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania.

Zapraszamy całą wspólnotę parafialną do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV i AGD np. pralki, telewizory, komputery). Zbiórka będzie miała miejsce w strażnicy OSP w Brodach od dnia 28 czerwca do 7 lipca do godz. 12.00. Przychody z akcji wspomogą polskich misjonarzy, którzy prowadzą misje w najbiedniejszych krajach świata: Zambii, Kamerunie i Kenii.

Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Odpowiadając na prośbę naszego arcybiskupa Marka Jędraszewskiego, dziś po Mszach św. jest zbiórka ofiar do puszek dla rodzin, które ucierpiały w pożarze 30 domostw w miejscowości z Nowa Biała. Bardzo dziękujemy za okazana pomoc i życzliwość.