Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 24.05.2020


Dzisiejsza niedziela to Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Z tej racji celebrowana będzie odpustowa Msza Św. w kościele Wniebowstąpienia Pańskiego o godz. 12.00, po której tradycyjnie wyruszy procesja eucharystyczna do kościoła Wniebowzięcia Matki Bożej. Uroczystościom przewodniczyć będzie i słowo Boże wygłosi kustosz Sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej o. dr Konrad Cholewa. Z racji uroczystości odpustowych nie będzie dzisiaj Mszy Świętej w naszym kościele o godz. 12.00.

Przypominamy, że Nabożeństwa Majowe w naszym kościele są sprawowane codziennie o godz. 17.30.

Ostatnie nabożeństwo majowe w tym roku odbędzie się na naszym cmentarzu parafialnym w przyszłą niedzielę 31 maja na godz. 16.30, gdzie Matce Bożej polecać będziemy także naszych zmarłych. Serdecznie zapraszamy.

Wszystkich młodych, poszukujących drogi swojego życia zapraszamy do naszej bernardyńskiej Prowincji; przyjmujemy kandydatów na ojców i braci zakonnych, którzy, na wzór św. Franciszka z Asyżu, pragną realizować drogę swojego życia – więcej informacji można uzyskać w kancelarii parafialnej.

Wyrażamy naszą wdzięczność wszystkim, którzy wspierają nas modlitewnie i materialnie.

Wszystkim Kochanym Mamom – z okazji ich Święta, a także wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny czy Jubileusze składamy najlepsze życzenia: obfitych łask, zdrowia i opieki Matki Bożej. Wszystkim, którzy modlą się z nami przez internet i Waszym rodzinom życzymy mocnej wiary i zaufania Jezusowi we wszystkich sprawach.