4 Niedziela Wielkiego Postu – 14.03.2021 r.


Trwa czas Wielkiego Postu. Zapraszamy na nabożeństwa pasyjne:

Droga Krzyżowa w piątki o godz. 16.30,

Godzinki o Męce Pańskiej w niedziele o godz. 7.40,

Gorzkie Żale w niedziele po Mszy św. z kazaniem pasyjnym o godz. 12.00.

 

W piątek obchodzimy uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP. W dniu tak wielkiego Patrona i Orędownika zapraszamy do udziału we Mszy Świętej. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

 

Rekolekcje parafialne, które poprowadzi o. Flawian Bularz z Lublina, rozpoczną się w przyszłą niedzielę. Serdecznie zapraszamy i prosimy o modlitwę w intencji duchowej odnowy naszej parafii oraz za Ojca rekolekcjonistę.

 

Spotkanie Kręgu Biblijnego odbędzie się w najbliższy wtorek 16. marca o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy pragną poznawać i zgłębiać Boże Słowo.

        

Tradycyjnie w czwartki Wielkiego Postu w “Piwnicy” przy kaplicy “Domu Kajfasza” oraz w piątki, w kościele “Trzeciego Upadku” o godz. 6.30 sprawowane są Msze Święte z kazaniem pasyjnym i Gorzkie Żale.

 

Na bocznym ołtarzu znajdują się baranki na stół wielkanocny. Zebrane ofiary przeznaczone są na dzieła Caritas Archidiecezji krakowskiej.

 

Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 

Wszystkim Solenizantkom, Solenizantom oraz Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia: obfitych łask, zdrowia i opieki Matki Bożej.