31 Niedziela Zwykła 3.11.2019


  1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po Mszach świętych  adoracja Najświętszego Sakramentu.

 

  1. Zmiana tajemnic różańcowych dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 10.00.

 

  1. W liturgii tego tygodnia przeżywamy:

– w piątek wspomnienie bł. Jana Dunsa Szkota, prezbitera,

– w sobotę święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.

 

  1. Odwiedziny chorych będą w najbliższy piątek 8 listopada od godziny 8.30.

 

  1. Odpowiadając na prośbę Abpa Marka Jędraszewskiego, naszego Ordynariusza, od dnia 1 listopada do końca roku 2020. codziennie pół godziny przed Mszą Świętą wieczorną będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy. Serdecznie zapraszamy.

 

  1. Nabożeństwo Wypominkowe jest codziennie o godz. 16.40, włączone w tym miesiącu w adorację Najświętszego Sakramentu. Msze święte w intencji zmarłych polecanych w Wypominkach sprawujemy przez całą Oktawę uroczystości Wszystkich Świętych.

 

  1. W dniu 8. listopada Młodzież Franciszkańska i Oaza Dzieci Bożych zapraszają wszystkich parafian po Mszy Św. wieczornej na 45-minutową adorację Najświętszego Sakramentu w intencji naszych bliskich zmarłych.

 

  1. Od 1. do 8. listopada duszom w czyśćcu możemy ofiarować dar odpustu zupełnego za pobożne nawiedzenie cmentarza i zmówienie modlitwy w ich intencji, spełniwszy pozostałe zwykłe warunki odpustu.

 

  1. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 

  1. Wszystkim Solenizantkom, Solenizantom oraz Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia: obfitych łask i opieki Matki Bożej. Wszystkim tutaj obecnym i Waszym rodzinom życzymy dobrego, z  Bogiem przeżytego tygodnia.