2 Niedziela Zwykła – 17.01.2021 r.


W minionym tygodniu zakończyliśmy celebrowanie Mszy Świętych w intencji Parafian z racji “Kolędy”. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w nich uczestniczyli, a także wszystkim, którzy zapraszając do swoich domów, podejmowali aktualne tematy w serdecznych rozmowach. Dziękujemy także za wszelkie ofiary, które złożyliście na cele naszej parafii i prowadzonego duszpasterstwa. Datki pomogą nam spłacić wykonane do naszego kościoła klęczniki i krzesła. Niech Dobry Bóg obdarzy Was swymi łaskami.

 

Jutro, 18 stycznia, rozpoczynamy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan, który zakończymy 25 stycznia w Święto Nawrócenia Świętego Pawła, Apostoła.

 

W najbliższy czwartek obchodzimy Dzień Babci, a w piątek Dzień Dziadka. Z tej okazji wszystkim babciom i dziadkom składamy najlepsze życzenia: przede wszystkim Bożego  błogosławieństwa, zdrowia, radości oraz zadowolenia z dzieci i z wnuków.

 

Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 

W środę 20 stycznia podczas Mszy Świętej o godz. 17.00, z racji imienin, modlić się będziemy w intencji O. Fabiana, wikariusza naszej parafii i katechety. O. Fabianowi oraz wszystkim Solenizantkom, Solenizantom oraz Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia: obfitych łask i opieki Matki Bożej. Wszystkim tutaj obecnym i Waszym rodzinom życzymy dobrego, z Bogiem przeżytego tygodnia.

 

W minionym tygodniu odeszli do Pana śp. Janina Mazuga oraz śp. Piotr Pępek. Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie…