2 Niedziela Zwykła – 16 stycznia 2022 r.


W minionym tygodniu zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy otworzyli swoje domy, aby przyjąć Boże błogosławieństwo. Dziękujemy Wam za okazaną serdeczność wyrażoną w rozmowach, otwartości, życzliwych uwagach oraz w poczęstunkach. Dziękujemy także za wszelkie ofiary, które złożyliście na cele naszej parafii i prowadzonego duszpasterstwa. Dziękujemy w imieniu naszym, jako duszpasterzy, oraz ministrantów. Niech Dobry Bóg obdarzy Was swymi łaskami, a także wynagrodzi Waszą otwartość i ofiarność.

 

Gorąco zapraszamy członków Róż Żywego Różańca naszej parafii na spotkanie opłatkowe dzisiaj na godz. 15.00. Spotkanie rozpoczniemy koronką do Bożego Miłosierdzia w kościele, a później zgromadzimy się w sali naszego brodzkiego klasztoru.

 

Jutro rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan, który zakończymy we wtorek 25 stycznia w Święto Nawrócenia Świętego Pawła, Apostoła.

 

Kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego odbędzie się w najbliższy wtorek 18 stycznia o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy pragną poznawać i zgłębiać Boże Słowo.

 

Nasza parafia wraz z Panem Marianem Fujakiem organizuje 12-dniową autokarową pielgrzymkę do Sanktuariów Maryjnych Europy: Fatimy, La Salette, Lourdes, Montserrat, Santiago de Compostela w dniach od 25. czerwca do 7. lipca b.r. Zapisy w kancelarii parafialnej. Szczegółowy program i koszty znajdują się w gablocie ogłoszeń oraz na naszej stronie internetowej w zakładce “Aktualności”. Serdeczne zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania.

 

Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej.