2 Niedziela Zwykła – 14 stycznia 2024

2 Niedziela Zwykła – 14 stycznia 2024


W dniu wczorajszym zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy otworzyli swoje domy, aby przyjąć Boże błogosławieństwo. Dziękujemy za okazaną serdeczność wyrażoną
w rozmowach, otwartości, życzliwych uwagach oraz w poczęstunkach. Dziękujemy także za wszelkie ofiary, które złożyliście na cele naszej parafii
i prowadzonego duszpasterstwa. Dziękujemy w imieniu naszym, jako duszpasterzy, oraz ministrantów. Niech Dobry Bóg obdarzy Was swymi łaskami, a także wynagrodzi Waszą otwartość i ofiarność.

 

W liturgii Kościoła w tym tygodniu obchodzimy:

– we wtorek – święto św. Berarda i Towarzyszy, pierwszych męczenników franciszkańskich;

– w środę – wspomnienie św. Antoniego, opata;

– w piątek wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa;

 

W najbliższy czwartek 18. stycznia rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan, który zakończymy w czwartek 25. stycznia w Święto Nawrócenia Świętego Pawła, Apostoła.

Zapraszamy serdecznie członków Kręgu Biblijnego na spotkanie opłatkowe w najbliższy czwartek 18. stycznia o godz. 19.00 w sali duszpasterskiej naszego domu zakonnego.

 

Franciszkańska Młodzież Oazowa wraz z o. Tomaszem, którzy kolędowali zbierając fundusze na wakacyjny wyjazd formacyjny, bardzo dziękują za serdeczne przyjmowanie i złożone ofiary.

 

Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer tygodnika “Gość Niedzielny”.