25 Niedziela Zwykła 22.09.2019


  1. W liturgii tego tygodnia obchodzimy m.in.:

– 23 września św. Ojca Pio, prezbitera,

– w środę wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa – bernardyna, patrona naszej bernardyńskiej Prowincji i patrona miasta Warszawy.

 

  1. W środę po Mszy św. wieczornej rozpoczniemy nowennę przed uroczystością św. Franciszka z Asyżu.

 

  1. Organizujemy wyjazd na Pielgrzymkę Żywego Różańca do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach w najbliższą sobotę 28 września. Zbiórka przy kaplicy “Pożegnanie z Apostołami” i wyjazd o godz. 8.30. Koszt przejazdu 20 zł. Powrót około godz. 15.00. Na tę pielgrzymkę serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy kochają Matkę Najświętszą i modlitwę różańcową.

 

  1. Spotkanie Oazy Dzieci Bożych będzie w sobotę o godz. 9.00, następnie o godz. 10.00 adoracja i śpiew, a godz. 10.45 spotkanie młodzieży oazowej.

 

 

  1. W przyszłą niedzielę podczas Mszy Św. o godz. 12.00 śpiewał będzie, podobnie jak w ubiegłych latach, jeden z najstarszych chórów gospel w Polsce, Grodzka Gospel Chór z Krakowa, założony w 1999 r. przez Dunkę Lee Kjeldsen. Serdecznie zapraszamy.

 

  1. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która znajduje się na ołtarzu bocznym.

 

  1. Wszystkim Solenizantkom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia: obfitych łask, darów Ducha Świętego i opieki Matki Bożej. Wszystkim tutaj obecnym i Waszym rodzinom życzymy dobrego, z  Bogiem przeżytego tygodnia.